منو
سبد شما

قیمت و خرید انواع لودسل

لودسل چیست ؟

لودسل مبدلی است که نیرو را به یک کمیت الکتریکی قابل اندازه گیری تبدیل می‌کند. لودسل ها به عنوان مبدل بار یا مبدل نیرو نیز شناخته می‌شوند. این مبدل ها نیروی مکانیکی ورودی مانند بار، وزن، کشش و فشار و ... را به یک سیگنال الکتریکی خروجی تبدیل می‌کنند.

لودسل ها در انواع هیدرولیکی، پنوماتیکی، خازنی و استرین گیج ساخته می‌شوند. رایج ترین نوع آن ها لودسل های استرین گیج هستند. استرین گیج از یک ماده رسانای فنری شکل و الاستیک تشکیل می‌شود. با اعمال نیرو عنصر فنری تغییر شکل داده و دچار فشردگی یا کشیدگی می‌شود. تغییرات طول موجب ایجاد تغییر در مقدار مقاومت ماده رسانا می‌گردد. این عنصر فلزی در یک مدار پل وتسون قرار گرفته است. تغییرات مقاومت در استرین گیج موجب تغییرات ولتاژ در خروجی سنسور می‌شود. به این صورت نیروی مکانیکی ورودی به یک سیگنال الکتریکی در خروجی تبدیل می‌شود.

انواع لودسل :

لودسل ها بر اساس شکل ظاهری و کاربرد، در انواع لودسل های تک پایه، خمشی، خمشی دو طرفه، کشش و فشار، فشاری، باسکولی و ... دسته بندی می‌شوند.

کاربرد لودسل ها :

از لودسل ها در مواردی چون اندازه گیری وزن، اندازه گیری کشش کابل، ترازوهای آزمایشگاهی، باسکول، جرثقیل، اندازه گیری انبساط لوله، بستن پیچ و مهره و ... استفاده می‌شود.

فروشگاه اینترنتی مکاترونیک مرکز پخش و فروش آنلاین انواع لودسل ها بوده و در این دسته بندی می توانید مدل های مختلفی از لودسل ها مانند: لودسل 20 کیلوگرمی, لودسل 10 کیلوگرم, لودسل 1 کیلوگرمی, لودسل 5 کیلوگرمی, لودسل 3 کیلوگرمی, لودسل 100گرمی را به همراه قیمت به روز مشاهده نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاهده قیمت لودسل ها با تخفیف های مناسب در سایت ثبت نام نمایید.
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)