منو
سبد شما

قیمت و خرید انواع هویه لحیمکاری

هویه ابزای بسیار کاربردی جهت مونتاژ و لحیم کاری قطعات الکترونیک روی بردهای مدار چاپی و تعمیرات می‌باشد. هویه ها در اشکال و اندازه های متفاوتی موجود می‌باشند. هویه های قلمی یکی از رایج ترین و پرکاربردترین انواع هویه ها به شمار می‌روند.

انتخاب یک هویه مناسب به عواملی چون توان، دما، نوع و ... بستگی دارد.

نکات مهم هنگام خرید هویه :

  • توان هویه :هرچه هویه توان بالاتری داشته باشد سریع تر گرم می‌شود. استفاده از هویه های با قدرت بالاتر، عملیات لحیم کاری را سرعت بخشیده و از آسیب رسیدن به قطعات الکترونیکی در اثر قرار گرفتن بیش از حد در معرض گرما جلوگیری می‌کند. هویه های برقی با توان 20 الی 60 وات جهت استفاده افراد مبتدی گزینه مناسبی می‌باشد اما برای موارد حرفه ای تر هویه های با توان بالاتر را انتخاب کنید.
  • قابل تنظیم بودن دمای هویه :استفاده از هویه با قابلیت تنظیم دما علاوه بر اینکه مانع از آسیب رسیدن به قطعات الکترونیکی می‌شود، کیفیت لحیم کاری را نیز بهبود می‌بخشد.
  • نوک هویه و لوازم جانبی :لوازم جانبی در برخی برندها، به آسانی یافت نمی‌شوند. از این رو در جایگزین کردن نوک هویه در صورت آسیب دیدگی آن دچار مشکل خواهید شد. بهتر است از انواع هویه های رایج در بازار استفاده کنید.
با توجه به ویژگی های مدل های مختلف هویه لحیمکاری جهت خرید آنلاین هویه لحیمکاری در فروشگاه مکاترونیک پیشنهاد میکنیم روی کالای مورد نظر خود کلیک نموده و با مطالعه توضیحات و خصوصیات هر یک از هویه لحیمکاری ها نسبت به خرید آن اقدام نمایید
در صورتی که پیش از خرید هویه لحیمکاری سوال فنی وجود دارد لطفا در بخش نظر و سوال فنی سوال خود را درج نمایید. همچنین پس از دریافت سفارش با آپلود تصاویر کالا و ثبت نظر، سایر مشتریان را در انتخاب و خرید آنلاین یاری نمایید. در صورتی که کالای مورد نظر خود را در این دسته بندی نمی یابید، کافی است بخشی از نام آنرا در نوار جستجوی سایت تایپ کنید و یا توسط دسته بندی های بالای سایت ، کالای مورد نظر خود را بیابید
نمایش 1 تا 12 از 99 (9 صفحه)