منو
سبد شما

قیمت و خرید انواع رله و SSR

رله یک سوئیچ الکتریکی یا الکترومکانیکی است که با دریافت سیگنال های خارجی، جریان را در یک مدار قطع یا وصل می‌کند. با توجه به ساختار، نحوه عملکرد، کاربرد و ... رله ها در انواع مختلفی موجود هستند. رایج ترین انواع آن ها شامل رله های الکترومکانیکی، رله های حالت جامد و رید رله ها هستند.

رله های الکترومکانیکی از یک بوبین، آرمیچر و کنتاکت های فلزی تشکیل می‌شود. با اعمال ولتاژ به بوبین، میدان مغناطیسی تولید شده آرمیچری را که کنتاکت ها را باز و بسته می‌کند حرکت می‌دهد. رله های الکترومکانیکی طیف گسترده ای از سیگنال ها با مقادیر اندک ولتاژ و جریان تا سطوح بالای آن ها را پشتیبانی می‌کند. همچنین برای سیگنال های dc تا سیگنال های با فرکانس بالا مناسب می‌باشد. کنتاکت های این نوع رله نسبت به دیگر انواع آن بزرگ تر و محکم تر هستند. این رله ها سرعت عملیاتی کمتری نسبت به دیگر رله ها دارند و طول عمر مکانیکی کمتری دارند.

رید رله ها مانند رله های الکترومکانیکی دارای کنتاکت های فیزیکی هستند. این کنتاکت ها بسیار کوچک تر و ظریف تر از کنتاکت های رله های الکترومکانیکی هستند. این امر، رید رله ها را در برابر قوس الکتریکی و جریان های گذرا آسیب پذیرتر می‌کند. رید رله ها عمر طولانی تری دارند و عملکرد سریع تری دارند.

رله های حالت جامد یا ssr، از عناصر سوئیچینگ نیمه هادی به جای کنتاکت های فلزی استفاده می‌کنند. طول عمر آن ها نسبت به دو نوع دیگر طولانی تر بوده و سرعت بالایی دارند. ssr ها برای کاربردهای با ولتاژ بالا مناسب هستند.

فروشگاه اینترنتی مکاترونیک مرکز پخش و فروش آنلاین انواع رله و SSR بوده و در این دسته بندی می توانید مدل های مختلفی از رله و SSR مانند: رله MK2P-I 12VAC, رله میلون 5 ولت چینی, رید رله NORMALLY OPEN 14mm, رله OUDE-SS-112M, رله NY24W-K, رله جیوه | بوبین دار URT-105N, رله JZC-32F, رله OSA-SS-206, رله SSR G3MB-202P, رله HRS4H-S-DC3V را به همراه قیمت به روز مشاهده نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاهده قیمت رله و SSR با تخفیف های مناسب در سایت ثبت نام نمایید.
با توجه به ویژگی های مدل های مختلف رله و SSR جهت خرید آنلاین رله و SSR در فروشگاه مکاترونیک پیشنهاد میکنیم روی کالای مورد نظر خود کلیک نموده و با مطالعه توضیحات و خصوصیات هر یک از رله و SSR ها نسبت به خرید آن اقدام نمایید
نمایش 1 تا 12 از 126 (11 صفحه)