منو
سبد شما

دیمر کوچک 2000 وات

دیمر کوچک 2000 وات محصولات روشنایی و متعلقات
دیمر کوچک 2000 وات
738,100ریال
  • موجودی: 12 و بیشتر در خرید عمده
  • MODEL: SCR BTA16 SMALL DIMMER

گزینه های در دسترس

برد دیمر کوچک 220 ولتی 2000 وات | دیمر 2 کیلو وات

دیمر وسیله ای است که  توان تحویلی به بار را کنترل می‌کند

برد مونتاژ شده و آماده تحویل می باشد

کاربرد ها: 

  • تنظیم شدت روشنایی لامپ های AC
  • کنترل دور موتورهای AC
  • کنترل حرارت المنت ها
  • با توجه به استفاده از تریستور BTA16 جریان قابل تحمل این برد 16 آمپر (حدود 3000وات) می باشد. ولی پیشنهاد میکنیم تا 8 آمپر (حدود 1500 وات) توان از آن کشیده شود.

خدمات پس از فروش:

این کالا خدمات پس از فروش و امکان مرجوعی ندارد و مهلت بازگشت آن منوط به پلمپ بسته بندی می باشد. بنابراین، پیش از باز کردن بسته بندی آن لازم است ابتدا بصورت ظاهری آنرا بررسی نمایید و در صورت سلامت ظاهری ، پلمپ را باز و استفاده نمایید.

مستحضر باشید سازنده کالا شرایط تعمیر و خدمات پس از فروش ارائه نداده است و بنابراین فروشگاه نیز نمیتواند در این خصوص سرویس خاصی ارائه نماید.

همچنین در صورتی که قصد خرید عمده از این کالا را دارید پیشنهاد میگردد تعدادی نمونه خریداری و کیفیت آنرا با توجه به نیاز خود بررسی نمایید و سپس اقدام به خرید عمده نمایید. پس از رسیدن محموله نیز ، بسته بندی هر کدام را بصورت جداگانه و تکی باز نموده و تست کنین و در صورتی که مورد تایید شما قرار نگرفته ، از باز کردن بقیه اقلام خودداری نموده و مطابق فرایند استرداد کالا، اقلام پلمپ را استرداد نمایید.

در صورت انتخاب گزینه تست: کالا پیش از ارسال توسط فروشگاه تست اولیه میگردد، یعنی صرفا ولتاژ ورودی اعمال شده و خروجی آن کنترل میگردد و به این ترتیب سلامت کالا کنترل میشود ولی همچنان کالا فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش است.


Connect this device with lamp or home appliance or electric circuit, then rotate the knob for dimming, speed, voltage, temperature control

Operation voltage: AC 220V, Max. power: 2000W, Voltage Regulator: 50~220V AC

5.5 cm x 4.7 cm x 2.7 cm

خصوصیات ظاهری
ابعاد طول: 5cm عرض: 5.5cm ارتفاع: 2.7cm

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
برچسب ها: scr , 2000w , dimmer , ماژول رگولاتور