منو
سبد شما

قیمت و خرید انواع خمیر قلع

خمیر قلع یا خمیر لحیم، ماده ای شیمیایی است که از آن جهت مونتاژ قطعات smd روی سطح پی سی بی استفاده می‌شود. نحوه کار با آن به این شکل است که ابتدا مقداری خمیر قلع را روی محل مورد نظر در برد قرار داده و سپس با اعمال حرارت آن را ذوب می‌کنیم. این کار باعث ایجاد اتصال الکتریکی و مکانیکی قطعات به سطح برد می‌شود. از مشکلاتی که هنگام لحیم کاری با خمیر قلع ممکن است به وجود بیاید، انتشار خمیر لحیم به اطراف ناحیه اتصال می‌باشد. این امر موجب کثیفی کار و نیز اتصالی پایه قطعات به یکدیگر می‌شود. برای جلوگیری از آن می‌توانیم از شابلون ها استفاده کنیم.

خمیر قلع عمدتا از سرب، روغن فلاکس و پودر قلع ساخته می‌شود. روغن فلاکس موجود در آن، سطح برد را از آلودگی و نیز اکسیدها پاک می‌کند. این امر موجب می‌شود اتصالات قوی تر و با کیفیت تری داشته باشیم. به دلیل اثرات سمی سرب برای انسان و محیط زیست، در برخی از انواع خمیرهای لحیم از آلیاژهای جایگزین همچون آلیاژی از مس و نقره به جای سرب استفاده می‌شود.

خمیر قلع در اقسام مختلفی از جمله سرنگی، کاسه ای و توپی تولید می‌شود. از نوع توپی آن معمولا در فرآیند مونتاژ با شابلون ها استفاده می‌گردد.

فروشگاه اینترنتی مکاترونیک مرکز پخش و فروش آنلاین انواع خمیر قلع بوده و در این دسته بندی می توانید مدل های مختلفی از خمیر قلع مانند: خمیر قلع سرنگی 138 درجه 20 گرمی AMAOE M15, خمیر قلع سرنگی 183 درجه 20 گرمی AMAOE M14, خمیر قلع آساهی 250 گرمی - انقضا 16/01/2019 را به همراه قیمت به روز مشاهده نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاهده قیمت خمیر قلع با تخفیف های مناسب در سایت ثبت نام نمایید.
با توجه به ویژگی های مدل های مختلف خمیر قلع جهت خرید آنلاین خمیر قلع در فروشگاه مکاترونیک پیشنهاد میکنیم روی کالای مورد نظر خود کلیک نموده و با مطالعه توضیحات و خصوصیات هر یک از خمیر قلع ها نسبت به خرید آن اقدام نمایید
در صورتی که پیش از خرید خمیر قلع سوال فنی وجود دارد لطفا در بخش نظر و سوال فنی سوال خود را درج نمایید. همچنین پس از دریافت سفارش با آپلود تصاویر کالا و ثبت نظر، سایر مشتریان را در انتخاب و خرید آنلاین یاری نمایید. در صورتی که کالای مورد نظر خود را در این دسته بندی نمی یابید، کافی است بخشی از نام آنرا در نوار جستجوی سایت تایپ کنید و یا توسط دسته بندی های بالای سایت ، کالای مورد نظر خود را بیابید
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)