شرایط ارسال سفارشات فروشگاه مکاترونیک

لطفا قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید، استفاده از امکانات فروشگاه به معنی پذیرش کلیه قوانین میباشد.

سفارش هایی که تا ساعت 12 ظهر نهایی شده باشند(یعنی پرداخت و تسویه) در همان روز پردازش و آماده تحویل به واحد حمل می باشند. سفارش های پس از این ساعت بسته به ترافیک سفارشات در همان روز و یا روز کاری بعد پردازش می شوند. پنج شنبه ها و جمعه ها و تعطیلات رسمی روز کاری محسوب نمیشوند
معمولا آماده سازی سفارش های موردی(یک الی سه کالا) حدود یک الی سه ساعت زمان میبرد. پس از ثبت و پرداخت سفارش توسط مشتری، فاکتور به انبار منتقل میشود و در انبار سفارش ها بر اساس زمان ثبت سفارش جمع آوری می شوند. در شروع هر روز کاری ، انبار فروشگاه اقدام به جمع آوری سفارش های شب قبل(یا روز تعطیل قبلی مینماید و بنابراین انبار همیشه چندین ساعت نسبت به زمان ثبت سفارش عقبتتر است)
آماده سازی سفارشهای بیشتر از ده کالا ممکن است با یک روز کاری تاخیر ارسال شوند.

سفارشاتی که با اکانت حقوقی(شرکت دانشگاه سازمان ها) و درخواست فاکتور رسمی ثبت نام نموده اند، دو روز کاری بعد از واریز وجه ارسال میشوند.

برخی کالاهای فروشگاه دارای امتیاز ارسال رایگان هستند. تنها در صورتی سبد خرید مشمول ارسال رایگان میگردد که کلیه کالاهای سبد مشمول ارسال رایگان باشند. در این حالت در روش های حمل در صفحه تسویه حساب گزینه ارسال رایگان قابل مشاهده و انتخاب خواهد بود.بنابراین ارسال رایگان تنها در صورتی که در گزینه های حمل آنرا مشاهده و انتخاب نمایید صورت میگیرد. همچنین در صورتی که روش حمل ارسال رایگان را انتخاب نموده اید انتخاب روش حمل با فروشگاه خواهد بود(اصولا پست سفارشی). لطفا در صورتی که برای دریافت کالا تعجیل دارید و یا روش حمل خاصی مدنظر شماست این گزینه را انتخاب ننمایید. عدم مشاهده گزینه ارسال رایگان و یا عدم انتخاب این گزینه از سوی مشتری به معنای عدم ارسال رایگان سفارش می باشد.

فلوچارت و راهنمای ارسال سفارشاتجدول زمانبندی ارسال سفارشات


مشتریان تهران:

لطفا توجه فرمایید کلیه کالاها در انبار فروشگاه هستند امکان تحویل در انبار وجود ندارد. بنابراین جهت خرید و یا تحویل کالا مراجعه نکنید و از روشهای ارسال استفاده نمایید.(خرید و تحویل حضوری نداریم)

• پیک موتوری – الوپیک

تحویل فوری(فاکتور تا 3 کالا) سفارش توسط پیک موتوری

پرداخت هزینه حمل بصورت پس کرایه (هنگام دریافت کالا)

میزان هزینه پیک مطابق تعرفه دفتر پیک موتوری و با هماهنگی مشتری خواهد بود. سعی میکنیم از الوپیک و اسنپ استفاده کنیم. البته بسته های با طول بیشتر از 40 سانتی متر و یا وزن بیشتر از 25 کیلوگرم خارج از قوانین شرکت های پیک موتوری اینترنتی است و بصورت توافقی کرایه در نظر گرفته خواهد شد

پیگیری برای این سفارش ها را به بعد از 3 ساعت کاری از زمان سفارش موکول نمایید

•پیک تجمیعی

به منظور کاهش هزینه های حمل، بویژه برای مشتریان محترمی که حجم خرید کمی دارند و به دلیل فاصله از مرکز شهر(محدوده جمهوری که مبدا ارسال سفارشات است) ممکن است هزینه حمل پیک موتوری اختصاصی(الو پیک) برای ایشان به صرفه نباشد این گزینه پیش بینی گردیده است. در این روش کلیه سفارشات مشتریان تجمیع گردیده و ظرف یک الی دو روز پس از تحویل به شرکت حمل و نقل توسط پیک موتوری توزیع میگردد. بنابراین زمان دقیق تحویل مشخص نمی باشد.

هزینه حمل: تا 2 کیلوگرم 6000 تومان (به ازای هر کیلوگرم وزن بیشتر از دو کیلو مبلغ 1000 تومان اضافه میگردد)
زمان تحویل: یک الی دو روز پس از تحویل سفارش به شرکت حمل و نقل

همانطور که توضیح داده شد این روش برای بسته های کوچک قابل اجراست و برای بسته های سنگین یا حجیم سفارش شما توسط پست ارسال میگردد و هزینه مطابق تعرفه شرکت پست به مامور اداره پست پرداخت خواهد شد

در صورتی که برای دریافت کالا عجله دارید به هیچ عنوان این روش را انتخاب نکنید


مشتریان شهرستان:

• ارسال توسط تیپاکس

پرداخت هزینه حمل بصورت پس کرایه (هنگام دریافت کالا)

هزینه ها مطابق تعرفه شرکت تیپاکس اخذ میگردد. حداقل هزینه تیپاکس 180000ریال برای بسته های کمتر از 4 کیلوگرم است

تحویل به شهرهای نزدیک یک روزه و شهرهای دور 2 روزه می باشد

صفحه لیست شعب تیپاکس

شرکت تیپاکس ارسال محموله های سه بسته و بیشتر را در قالب یک بارنامه در نظر میگیرد و برای محموله های کمتر از سه بسته مشتری مجبور به پرداخت هزینه مضاعف خواهد شد. بنابراین پیشنهاد میکنیم در این حالت ها روش هایی مانند TPX یا باربری را انتخاب نمایید

• حمل و نقل اکونومیک

این روش حمل جهت ارسال خریدهای عمده و ارسال بارهای سنگین به شهرستان درنظر گرفته شده است. در این روش  هزینه ارسال هر بسته تا 10 کیلوگرم مبلغ 10000 تومان می باشد. زمان تحویل این سفارشات حدود 3 الی 4 روز کاری پس از مرحله بسته بندی و آماده سازی می باشد.توزیع در ساعات اداری و بر اساس آدرس و کدپستی مشتری صورت میگیرد و در صورت درج آدرس اشتباه محموله مرجوع و نیاز به پرداخت مجدد هزینه حمل می باشد.

هزینه حمل برای وزن 0 الی 10 کیلوگرم: 10000تومان

هزینه حمل برای وزن 10 الی 20 کیلوگرم: 20000تومان

 

• باربری مورد نظر مشتری

پرداخت هزینه حمل بصورت پس کرایه (هنگام دریافت کالا)

مبلغ 150000 ریال بابت انتقال محموله از انبار فروشگاه به باربری مورد نظر مشتری به فاکتور اضافه میگردد

این گزینه برای مشتریانی که بصورت عمده خرید میکنند و یا در شهرهایی ساکن هستند که باربری های محدودی دارند پیشنهاد میگردد. در صورت انتخاب این گزینه نام باربری مورد نظر خود را به همراه تلفن دفتر تهران باربری در باکس توضیحات در صفحه تسویه حساب درج کنید.

 

• ترمینال اتوبوسرانی

پرداخت هزینه حمل بصورت پس کرایه (هنگام دریافت کالا)

مبلغ 170000 ریال بابت انتقال محموله از انبار فروشگاه به ترمینال به فاکتور اضافه میگردد.

با توجه به تعدد تعاونی ها و عدم وجود یک دستورالعمل یکسان برای آنها لازم است مشتری شرایط ارسال را با تعاونی شهر خود هماهنگ نماید. هزینه های این نوع ارسال عموما بالاتر از سایر روش ها می باشد. در صورتی که امکان ارسال کالا با سایر روش ها وجود دارد استفاده از ترمینال اتوبوسرانی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.در صورت انتخاب این گزینه نام ترمینال و شماره تعاونی مورد نظر خود را در باکس توضیحات در صفحه تسویه حساب درج کنید.

• ارسال هوایی

به منظور تسریع در فرایند ارسال به شهر کیش گزینه ارسال هوایی برای مشتریان ساکن در این شهرستان پیش بینی گردیده است.

تحویل فوری درب منزل بدون پرداخت هزینه شهری

پرداخت هزینه حمل بصورت پس کرایه (هنگام دریافت کالا)

تحویل درب منزل + هزینه پایین + ارسال سریع ویژگی این نوع روش حمل می باشد

• پست پیشتاز

زمان تحویل در این روش حدود 2 روز کاری بوده و وابسته به عملکرد شرکت پست می باشد. مهمترین ویژگی این روش حمل، تحویل سفارش درب آدرس مشتری می باشد. در حالیکه ممکن است در روش های باربری و حتی تیپاکس مشتری مجبور باشد به دفتر شرکت حمل مراجعه نماید. ویژگی دیگر این روش حمل، گستردگی آن در کل کشور است و بدین ترتیب امکان ارسال سفارشات به دور افتاده ترین مناطق نیز فراهم است. با توجه به ساعت کاری شرکت پست ممکن است سفارش یک روز پس از ثبت، تحویل شرکت پست گردد. مستحضر باشید سفارشات پستی، ظهر هر روز از دفاتر پست جمع آوری میگردند بنابراین باید سفارش را قبل از ساعت 12 به شرکت پست برسانیم. پیگیری برای این سفارش ها(دریافت کد رهگیری) را به بعد از 2 روز کاری از زمان سفارش موکول نمایید. قبض های پستی دو روز بعد از تحویل فروشگاه میگردند

با توجه به اینکه ارسال برخی از کالاهای شکستنی و مایعات توسط شرکت پست به سختی امکانپذیر می باشد ممکن است واحد فروش در صورت عدم امکان ارسال، با هماهنگی مشتری، نحوه ارسال را تغییر دهد.

هزینه ارسال در این روش در هنگام تحویل و توسط کارمند اداره پست و با ارائه قبض شرکت پست جمهوری اسلامی و مطابق تعرفه این شرکت اخذ میگردد. با این حال میتوانید توسط لینک زیر و با دانستن وزن سفارش خود هزینه ارسال را تخمین بزنید. (نوع مرسوله را بسته انتخاب نمایید)

تخمین هزینه پست

• پست سفارشی

زمان تحویل در این روش حدود 4 روز کاری بوده و وابسته به عملکرد شرکت پست می باشد. بنابراین در شرایطی که نیاز به دریافت سفارش بصورت فوری دارید گزینه پست سفارشی را انتخاب ننمایید

مهمترین ویژگی این روش حمل، تحویل سفارش درب آدرس مشتری می باشد. در حالیکه ممکن است در روش های باربری و حتی تیپاکس مشتری مجبور باشد به دفتر شرکت حمل مراجعه نماید. ویژگی دیگر این روش حمل، گستردگی آن در کل کشور است و بدین ترتیب امکان ارسال سفارشات به دور افتاده ترین مناطق نیز فراهم است. با توجه به ساعت کاری شرکت پست ممکن است سفارش یک روز پس از ثبت، تحویل شرکت پست گردد. مستحضر باشید سفارشات پستی، ظهر هر روز از دفاتر پست جمع آوری میگردند بنابراین باید سفارش را قبل از ساعت 12 به شرکت پست برسانیم. پیگیری برای این سفارش ها(دریافت کد رهگیری) را به بعد از 4 روز کاری از زمان سفارش موکول نمایید.

با توجه به اینکه ارسال برخی از کالاهای شکستنی و مایعات توسط شرکت پست به سختی امکانپذیر می باشد ممکن است واحد فروش در صورت عدم امکان ارسال، با هماهنگی مشتری، نحوه ارسال را تغییر دهد.

هزینه ارسال در این روش در هنگام تحویل و توسط کارمند اداره پست و با ارائه قبض شرکت پست جمهوری اسلامی و مطابق تعرفه این شرکت اخذ میگردد. با این حال میتوانید توسط لینک زیر و با دانستن وزن سفارش خود هزینه ارسال را تخمین بزنید. (نوع مرسوله را بسته انتخاب نمایید)

تخمین هزینه پست

 

• ارسال رایگان

شرایط:

- مشتری در صفحه تسویه حساب و در قسمت روش های حمل این گزینه را مشاهده و انتخاب نماید

- و یا از کوپن ارسال رایگان استفاده نماید.(کوپن های تخفیف و ارسال رایگان به مناسبت های مختلف در اختیار مشتریان قرار میگیرند)
 

برخی کالاها حجیم و شکستنی و مایعات و همچنین خریدهای شرکتی با فاکتور رسمی باعث غیر فعال شدن گزینه ارسال رایگان میگردند

عدم نمایش گزینه ارسال رایگان در صفحه تسویه حساب بدین معنی است که سفارش شما مشمول ارسال رایگان نمی باشد
در این حالت روش ارسال به انتخاب فروشگاه(اصولا پست سفارشی) و با توجه به نوع اقلام سفارش و همچنین شهر مشتری صورت میگیرد. در مراکز استان ها سفارش تا درب منزل و در سایر شهرستان ها ارسال تا شهرستان مربوطه رایگان خواهد بود. در صورت کنسلی و یا عودت سفارشی که بصورت رایگان ارسال گردیده است، هزینه های رفت و برگشت سفارش از حساب مشتری کسر خواهد گردید. 

 پیگیری برای این سفارش ها(دریافت کد رهگیری) را به بعد از 4 روز کاری از زمان ثبت سفارش موکول نمایید

در کلیه موارد فوق مسئولیت ارسال صحیح کالا به عهده شرکت های حمل و نقل می باشد، ولی در صورت تمایل مشتری میتوان با پرداخت هزینه بیمه و انتخاب گزینه ارسال با پست پیشتاز از سلامت ارسال کالا اطمینان پیدا نمود. در صورت نیاز میتوانید قبل از انجام خرید با تماس با فروشگاه از هزینه ارسال کالا اطلاع یابید

جهت تماس با فروشگاه لطفا از طریق راه های ارتباطی ذیل به ترتیب الویت استفاده نمایید:

چت آنلاین
فرم تماس با ما
ارسال ایمیل به آدرس mclcshop@gmail.com
تلفن 21-667235420 تلفکس 021-66724693

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.