منو
سبد شما

ماژول منبع تغذیه متغیر LM2596 همراه با ولت متر

ماژول منبع تغذیه متغیر LM2596 همراه با ولتمتر ماژول الکترونیکی
ماژول منبع تغذیه متغیر LM2596 همراه با ولت متر
1,120,000ریال
10 یا بیشتر 1,075,200ریال
50 یا بیشتر 1,052,800ریال
  • موجودی: 1 و بیشتر در خرید عمده
  • MODEL: LM2596 POWER SUPPLY WITH VOLTMETER MODULE

ماژول کاهنده ولتاژ | منبع تغذیه متغیر LM2596 همراه با ولتمتر - نمایشگر ولتاژ سون سگمنتی 

بوسیله این ماژول قادر خواهید بود یک منبع تغذیه متغیر جیبی پرتابل داشته باشید. به عبارت دیگر با اعمال ولتاژ ورودی DC به این ماژول، میتوانید توسط مولتی ترن(پتانسیومتر) روی ماژول، در خروجی آن ولتاژ بین 1.5 ولت الی ولتاژ ورودی اعمالی(0.5 ولت افت ولتاژ) داشته باشید.(کاهنده ولتاژ است)

قابل ذکر است که مولتی ترن موجود برروی ماژول جهت تغییر ولتاژ خروجی تعبیه شده و همانطور که از نامش پیداست برای تغییر در ولتاژ لازم است چندین بار چرخانده شود.

ویژگی ها: 

  • ولتاژ ورودی: 3 تا 40 ولت
  • ولتاژ خروجی: 1.5 تا 35 ولت
  • جریان خروجی: 3 آمپر

خدمات پس از فروش:

این کالا خدمات پس از فروش و امکان مرجوعی ندارد و مهلت بازگشت آن منوط به پلمپ بسته بندی می باشد. بنابراین، پیش از باز کردن بسته بندی آن لازم است ابتدا بصورت ظاهری آنرا بررسی نمایید و در صورت سلامت ظاهری ، پلمپ را باز و استفاده نمایید.

مستحضر باشید سازنده کالا شرایط تعمیر و خدمات پس از فروش ارائه نداده است و بنابراین فروشگاه نیز نمیتواند در این خصوص سرویس خاصی ارائه نماید.

همچنین در صورتی که قصد خرید عمده از این کالا را دارید پیشنهاد میگردد تعدادی نمونه خریداری و کیفیت آنرا با توجه به نیاز خود بررسی نمایید و سپس اقدام به خرید عمده نمایید. پس از رسیدن محموله نیز ، بسته بندی هر کدام را بصورت جداگانه و تکی باز نموده و تست کنین و در صورتی که مورد تایید شما قرار نگرفته ، از باز کردن بقیه اقلام خودداری نموده و مطابق فرایند استرداد کالا، اقلام پلمپ را استرداد نمایید.

در صورت انتخاب گزینه تست: کالا پیش از ارسال توسط فروشگاه تست اولیه میگردد، یعنی صرفا ولتاژ ورودی اعمال شده و خروجی آن کنترل میگردد و به این ترتیب سلامت کالا کنترل میشود ولی همچنان کالا فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید