منو
سبد شما

ماژول کاهنده ولتاژ LM2596T-ADJ

ماژول کاهنده ولتاژ LM2596T-ADJ منابع تغذیه - آداپتور و ترانسفورماتور
ماژول کاهنده ولتاژ LM2596T-ADJ
345,000ریال
  • موجودی: موجود
  • MODEL: LM2596-ADJ HW-411 MODULE

گزینه های در دسترس

ماژول کاهنده ولتاژ LM2596-ADJ

ماژول فوق شامل رگولاتور LM2596-ADJ به همراه کلیه قطعات مدار مربوط به آن می باشد. این رگولاتور میتواند ولتاژ مستقیم را کاهش داده و در خروجی ولتاژ 0 الی 30 ولت قابل تنظیم با جریان حداکثر 3 آمپر تحویل دهد

این رگولاتور در واقع یک مبدل (کاهنده) ولتاژ DC به DC می باشد که میتواند ولتاژ ورودی خود را بصورت رگوله شده و با تناسب ولتاژی که وابسته به مقدار یکی از مقاومت های مدار می باشد به ولتاژ مورد نیاز تبدیل نماید.

در این ماژول توسط یک مولتی ترن(نوع دقیقی از یک مقاومت متغیر) میتوان ولتاژ ورودی (حداکثر 40ولت) را به ولتاژهایی بین 1.2 الی 35ولت با جریان 3امپر تبدیل نمود.

 ولتاژ ورودی: 3 تا 40 ولت
 ولتاژ خروجی: 1.25 تا 35 ولت
 جریان: 2.5 آمپر (حداکثر 3 آمپر در صورت خنک سازی)
 فرکانس: 150 کیلوهرتز
راندمان تبدیل تا 92٪ (ولتاژ خروجی بالاتر، بهره وری بالاتر)
افت ولتاژ: حداقل 2 ولت
سرعت پاسخ دینامیکی: 5٪ 200uS 
دارای خازن های با کیفیت Solid 
درجه حرارت: درجه صنعتی (-40 ℃ تا 85 ℃) (قدرت خروجی 10W یا کمتر)
رگولاسیون بار: 0.5٪±
رگولاسیون ولتاژ: 2.5٪±
ولتاژ ریپل بسیار کم 30 میلی ولتی

این کالا با کیفیت های مختلفی در آی سی رگولاتور ، کیفیت خازن های صافی و سلف(چک) و همچنین کیفیت برد تولید گردیده و در بازار موجود است. کالای ارائه شده یکی از بهترین نمونه های ماژول LM2596  می باشد که کیفیت آن در ظاهر برد و مونتاژ آن نیز قابل مشاهده می باشد. ممکن است در مقادیر خازن و مقاومت ها تغییراتی ایجاد گردد ولی کیفیت قطعات مطابق تصویر می باشد.


خدمات پس از فروش:

این کالا خدمات پس از فروش و امکان مرجوعی ندارد و مهلت بازگشت آن منوط به پلمپ بسته بندی می باشد. بنابراین، پیش از باز کردن بسته بندی آن لازم است ابتدا بصورت ظاهری آنرا بررسی نمایید و در صورت سلامت ظاهری ، پلمپ را باز و استفاده نمایید.

مستحضر باشید سازنده کالا شرایط تعمیر و خدمات پس از فروش ارائه نداده است و بنابراین فروشگاه نیز نمیتواند در این خصوص سرویس خاصی ارائه نماید.

همچنین در صورتی که قصد خرید عمده از این کالا را دارید پیشنهاد میگردد تعدادی نمونه خریداری و کیفیت آنرا با توجه به نیاز خود بررسی نمایید و سپس اقدام به خرید عمده نمایید. پس از رسیدن محموله نیز ، بسته بندی هر کدام را بصورت جداگانه و تکی باز نموده و تست کنین و در صورتی که مورد تایید شما قرار نگرفته ، از باز کردن بقیه اقلام خودداری نموده و مطابق فرایند استرداد کالا، اقلام پلمپ را استرداد نمایید.

در صورت انتخاب گزینه تست: کالا پیش از ارسال توسط فروشگاه تست اولیه میگردد، یعنی صرفا ولتاژ ورودی اعمال شده و خروجی آن کنترل میگردد و به این ترتیب سلامت کالا کنترل میشود ولی همچنان کالا فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش است.


نحوه تست و راه اندازی ماژول کاهنده ولتاژ LM2596T-ADJ:

  1. پک آنتی استاتیک ماژول را باز نمایید
  2. ولتاژ خروجی منبع تغذیه آزمایشگاهی را روی 30 ولت قرار دهید
  3. با رعایت پلاریته ولتاژ گیره های سوسماری منبع تغذیه را به IN+ و IN- متصل نمایید
  4. ولتاژ خروجی را توسط مولتی متر اندازه گیری نمایید
  5. در صورتی که ولتاژ خروجی کمتر از 28 ولت باشد ماژول سالم است
خصوصیات ظاهری
ابعاد طول: 45mm عرض: 22mm

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
برچسب ها: 1.23V-30V 3A , ADJUST