بیشترین فروشگاه ها و تعمیرات قطعات الکترونیکی در شهر قزوین از پاساژ ولیعصر خیابان سعدی تا چهار راه نظام وفا میباشد.

و بعد از آن حدفاصل چهار راه بوعلی تا چهار راه راهنمایی و رانندگی میباشد.

  از معروفترین فروشگاه های قطعات الکترونیکی در شهر قزوین میتوان به فروشگاه های زیر اشاره کرد:

نمایندگی مهران کیت در قزوین به مدیریت آقای هاشمیان یکی از قدیمترین فروشگاهای قطعلات الکترونیک و کیت های آموزشی در قزوین میباشد که نوستالژی علاقه مندان الکترونیک در این شهر است

فروشگاه قطعات الکترونیکی بتا ترانس به مدیریت آقای مولایی در خیابان بوعلی غربی تولید کننده ترانسفورماتور های سبک و نیمه سنگین

فروشگاه قطعات الکترونیک حامد الکترونیک :

حامد الکترونکیک از معروفترین فروشندگان قطعات کمیاب الکترونیکی در شهر قزوین میباشد.

(قزوین - خیابان سعدی شمالی - روبروی هنرستان شهید چمران - پاساژ ولیعصر)

فروشگاه قطعات الکترونیکی ایران الکترونیک:

ایران الکترونیک در سبزه میدان (مرکز شهر قزوین) قدیمی ترین فروشگاه قطعات الکترونیک در شهر قزوین است 

ایران الکترونیک 2 (خیابان سعدی ، پاینتر از چهار راه نظام وفا) به مدیریت آقای اصلاح کار

فروشگاه قطعات الکترونیکی جهان الکترونیک قزوین :(در چهار راه نادری)

فروشگاه قطعات الکترونیکی شاپ1 وشاپ2: تقاطع نظام وفا

فروشگاه قطعات الکترونیک قزوین الکترونیک: در خیابان بوعلی قزوین

فروشگاه آژ الکترونیک در خیابان بوعلی قزوین

فروشگاه قطعات الکترونیکی دیجیتال الکترونیک مرکز فروش سانترال و تجهیزات الکترونیکی در ابتدای خیابان فردوسی

تعمیرات قطعات الکترونیک استان قزوین :

بهروالکترونیک:

به مدیریت دکتر بهتویی از اساتید دانشگاه به عنوان متخصص در تعمیرات تجهیزات الکترونیک و مهندسی پزشکی

وحید الکترونیک :

در خیابان سعدی ، پاساژ ولیعصر

به مدیریت برادران مرادی

تکنو الکترونیک: 

سعدی شمالی -نبش کوچه زعفرانیه

تلفن:09123816320

 

خرید اینترنتی قطعات و تجهیزات برق الکترونیک نورپردازی LED از فروشگاه اینترنتی مکاترونیک قزوین و تحویل حضوری در انبار قزوین یا ارسال توسط پیک و ...

شما میتوانید از فروشگاه مکاترونیک به صورت آنلاین خرید کنید و ظرف چند ساعت درب منزل تحویل بگیرید.

روش های ارسال برای استان قزوین (پیک ، تحویل حضوری) میباشد.و در صورت نیاز میتوانید از شرکت های خصوصی ماهکس و تیپاکس و روش های پستی نیز استفاده کنید.

این صفحه جهت معرفی فروشندگان ، تعمیرکاران و تولیدکنندگان به صورت رایگان بوده و فروشگاه مکاترونیک مسئولیتی بابت کیفیت خدمات ارائه شده توسط ایشان را ندارد.همچنین در صورتی که شما هم یکی از فروشندگان و یا تعمیرکاران الکترونیک و حوزه های فعالیت مشابه هستید با ارسال مشخصات خود توسط ایمیل یا واتس اپ لیست بالا را تکمیل نمایید.

مراکز صنعتی قزوین:

شهر صنعتی البرز – کاسپین – پارک علم و فناوری دانشگاه بین المللی امام خمینی – واحد MRL دانشگاه آزاد قزوین

شهرهای استان قزوین عبارت اند از:

تاکستان: یکی از شهرهای بزرگ استان قزوین که در فاصله 35 کیلومتری شمال غربی شهر قزوین میباشد.که به شهر انگور معروف است.

مردم این شهر به زبان تات صحبت میکنند و با توجه به وجود مراکز علمی و دانشگاهی در این شهر، فروشگاه مکاترونیک روش های مختلف ارسال برای علاقه مندان به حوزه الکترونیک و رباتیک در این شهر فراهم کرده است.

بیشتر فروشگاه های قطعات الکترونیکی در شهر تاکستان در اطراف میدان بسیج و خیابان امام خمینی قرار دارند.

از جمله روش های حمل و نقل و ارسال قطعات الکترونیکی به شهر تاکستان میتوان به پست سفارشی-پیشتاز و شرکت های خصوصی حمل و نقل مانند ماهکس – تیپاکس – چاپار اشاره کرد.

در مواردی که سفارش مطابق قوانین فروشگاه مشمول ارسال رایگان گردد.امکان ارسال رایگان سفارشات به شهر تاکستان(توسط پست سفارشی)وجود دارد.

 مشتریان به صورت حضوری نیز میتوانید کالاهای خود را در انبار شهر قزوین دریافت کنند.در صورتی که مشتری برای دریافت کالا عجله داشته باشد فروشگاه مکاترونیک به درخواست مشتری میتواند بسته را در دوراه همدان به سواری های قزوین - تاکستان تحویل داده و مشتریان در ترمینال تاکستان بسته خود را دریافت کنند.

آوج : در جاده قزوین-همدان واقع شده است و 110کیلومتری شمال شرقی قزوین قرار دارد.

مردم این شهر به زبان ترکی صحبت میکنند

از روش های حمل و نقل و ارسال قطعات الکترونیکی به شهر آوج میتوان به پست سفارشی-پیشتاز و شرکت های خصوصی حمل و نقل مانند ماهکس – تیپاکس – چاپار اشاره کرد.

در مواردی که سفارش مطابق قوانین فروشگاه مشمول ارسال رایگان گردد.امکان ارسال رایگان سفارشات به شهر تاکستان وجود دارد. همچنین مشتریان می توانند کالاهای خود را مستقیماً به صورت حضوری از انبار قزوین دریافت کنند.

الوند : مرکز شهرستان البرز و دومین شهر بزرگ استان قزوین از نظر جمعیت است. در 14 کیلومتری جنوب شرقی شهر قزوین قرار دارد.

میتوان سفارشات را به شهر الوند از طریق پیست پیشتاز-سفارشی و شرکت های خصوصی چاپار تیپاکس- ماهکس ارسال کرد.

در مواردی که سفارش مطابق قوانین فروشگاه مشمول ارسال رایگان گردد.امکان ارسال رایگان سفارشات به شهر الوند وجود دارد. همچنین مشتریان می توانند کالاهای خود را مستقیماً به صورت حضوری از انبار قزوین دریافت کنند.

محمدیه (زیباشهر) : 14 کیلومتری شرق قزوین قرار دارد و با گسترش ناحیه شهری مهرگان جمعیت زیادی رو به سوی خود سوق داده است. زبان ساکنان اصلی ترکی آذربایجان است و به دلیل مهاجرت گسترده به این شهر زبان فارسی رواج پیدا کرده است.

یکی از سریع ترین روش هایی که به درخواست مشتری میتوان قطعات الکترونیک را به این شهر ارسال کرد اسنپ می باشد.

و میتوان از روش های پستی ( پیشتاز-سفارشی) و شرکت های حمل خصوصی ماننده تیپاکس-ماهکس-چاپار قطعات الکترونیکی رو ارسال کرد و همچنین مشتری میتواند برای تحویل حضوری نیز به انبار فروشگاه مکاترونیک در شهر قزوین مراجعه کند.

 

شهر صنعتی البرز : یکی از بزرگترین شهر های صنعتی ایران است که در ۱۴ کیلومتری قزوین است که بیش از ۵۰۰ واحد تولیدی و خدماتی در آن قرار دارند. 

اقبالیه (سلطان آباد): حدفاصل بین شهر قزوین و تاکستان میباشد که در 5 کیلومتری جنوب شهر قزوین قرار دارد. مردم این شهر به زبان ترکی صحبت میکنند.

از جمله روش های حمل و نقل و ارسال قطعات الکترونیکی به شهر اقبالیه میتوان به پست سفارشی-پیشتاز و شرکت های خصوصی حمل و نقل مانند ماهکس – تیپاکس – چاپار اشاره کرد.

در مواردی که سفارش مطابق قوانین فروشگاه مشمول ارسال رایگان گردد.امکان ارسال رایگان سفارشات به شهر اقبالیه (توسط پست سفارشی) وجود دارد.

مشتریان به صورت حضوری نیز میتوانید کالاهای خود را در انبار شهر قزوین دریافت کنند.در صورتی که مشتری برای دریافت کالا عجله داشته باشد فروشگاه مکاترونیک به درخواست مشتری میتواند بسته را در دوراه همدان به ماشین های قزوین - اقبایه تحویل داده و مشتریان در ترمینال تاکستان بسته خود را دریافت کنند.و همچنین به درخواست مشتری سفارش از طریق اسنپ نیز ارسال شود.

آبیک : در بزرگراه قزوین-تهران قرار دارد و از قطب های کشاورزی استان قزوین میباشد.این شهر در 62 کیلومتری جنوب قزوین واقع شده است.

آبیک،آبگرم، آوج، ارداق، اسفرورین، دانسفهان، الوند، بوئین زهرا، بیدستان، خاکعلی، خرمدشت، دانسفهان، رازمیان، سگزآباد، سیردان، شال، ضیاءآباد، کوهین، محمودآباد نمونه، معلم کلایه، نرجه، شریفیه، سیردان