منو
سبد شما

سیم قلع | لحیم 0.8 آساهی مالزی اصلی و اورجینال 100 گرمی

سیم قلع | لحیم 0.8 آساهی مالزی اصلی و اورجینال 100 گرمی ابزار و تجهیزات الکترونیک
فروخته شده است
سیم قلع | لحیم 0.8 آساهی مالزی اصلی و اورجینال 100 گرمی
  • موجودی: فروخته شده است
  • تولیدکننده: ASAHI
  • MODEL: ORGINALSOLDER ASAHI 0.8 100G

سیم قلع | لحیم 0.8 آساهی مالزی اصلی و اورجینال درجه یک 100 گرمی

سیم قلع آساهی یکی از معروفترین سیم قلع های موجود در جهان می باشد که در ایران نیز شناخته شده و دارای مشتریان ثابت خود می باشد. این شرکت که در کشورهای مالزی و سنگاپور اقدام به تولید مواد مختلف جهت لحیمکاری و ساخت بردهای الکترونیکی می نماید در زمینه تولید سیم قلع نیز محصولات مختلفی را ارائه مینماید. تفاوت این محصولات در صد خلوص قلع و نسبت قلع به سرب و همچنین قطر سیم لحیم می باشد.

سیم لحیم 63/37 متداولترین نسبت قلع مورد استفاده در لحیمکاری های معمول بردهای الکترونیکی می باشد که امکان ذوب سریع و انجام عملیات لحیم را به خوبی فراهم مینماید و در عین حال قیمت تمام شده آن مقرون به صرفه می باشد.

قطر 0.8 میلیمتر سیم نیز جهت لحیم کردم انواع قطعات DIP پیشنهاد میگردد.

اصولا سیم لحیم بصورت وزنی خرید و فروش میگردد و لازم است متناسب با مصرف خود ورن سیم لحیم مورد نیاز را انتخاب نمایید

به دلیل پرسش و درخواست مشتریان درباره وجود سیم قلع آساهی با قیمت پایینتر در بازار گزینه غیر ارجینال این کالا نیز تهیه گردید که به لحاظ ظاهری تفاوت خاصی با نمونه اصلی ندارد و حتی در عملکرد نیز در مصارف معمول مشکل خاصی وجود ندارد ولی به هر حال نمونه غیر اصلی در شرکت آساهی تولید نشده و فقط برچسب آن کپی گردیده است. نمونه عیر اصلی را در کالاهای مرتبط قابل مشاهده و انتخاب می باشد. 

در صورت تهیه هر دو نمونه بصورت همزمان میتوانید با کار کردن با آنها متوجه تفاوت کیفیت این دو قلع بشوید، این نمونه از کیفیت بالاتر و و مرغوبتر می باشد

خصوصیات ظاهری
ابعاد قطر 0.8 میلیمتر
وزن 100گرمی
خصوصیات عمومی
کاربری حرفه ای
کشور سازنده مالزی
بنچ مارک عالی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید