منو
سبد شما

قیمت و خرید انواع سلکتور

سلکتور یک کلید چند حالته است که جهت کنترل مدارهای الکتریکی به کار می‌رود. سلکتور سوئیچ ها حرکت دورانی داشته و می‌توانند در چند موقعیت مختلف جهت قطع و وصل مدارها متوقف شوند. از این رو به آن ها کلیدهای چرخشی یا گردان نیز گفته می‌شود.

سوئیچ های گردان دارای یک ورودی و تعدادی کنتاکت خروجی می‌باشند. با چرخش اهرم و تغییر وضعیت سوئیچ می‌توان مدار متصل به خروجی مورد نظر را فعال نمود. به علاوه دسته ای از کلیدهای سلکتوری به گونه ای طراحی می‌شوند که با قرار گرفتن در هر وضعیت می‌توانند به طور همزمان چند خروجی را فعال نمایند.

سلکتورها در انواع مختلفی ارائه می‌شوند که در میان آن ها می‌توان به سوئیچ های سلکتوری تک پل ۱۲ حالته، دو پل ۶ حالته، سه پل ۴ حالته و ... اشاره نمود.

در ادامه به تعدادی از مواردی که برای انتخاب یک سلکتور گردان مناسب باید مورد بررسی قرار گیرد می‌پردازیم :

  • تعداد خروجی ها : تعداد حالت های خروجی سلکتور سوئیچ
  • تعداد قطب ها : تعداد مدارهایی که یک سلکتور در هر وضعیت می‌تواند فعال کند.
  • حداکثر نرخ جریان : حداکثر جریانی که سوئیچ با یک کنتاکت بسته می‌تواند حمل کند.
  • حداکثر نرخ ولتاژ ac و DC : حداکثر ولتاژ قابل تحمل توسط سوئیچ
فروشگاه اینترنتی مکاترونیک مرکز پخش و فروش آنلاین انواع سلکتور بوده و در این دسته بندی می توانید مدل های مختلفی از سلکتور مانند: سلکتور چرخشی 12 حالت, سلکتور چرخشی 6 حالت دو پل را به همراه قیمت به روز مشاهده نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاهده قیمت سلکتور با تخفیف های مناسب در سایت ثبت نام نمایید.
با توجه به ویژگی های مدل های مختلف سلکتور جهت خرید آنلاین سلکتور در فروشگاه مکاترونیک پیشنهاد میکنیم روی کالای مورد نظر خود کلیک نموده و با مطالعه توضیحات و خصوصیات هر یک از سلکتور ها نسبت به خرید آن اقدام نمایید
در صورتی که پیش از خرید سلکتور سوال فنی وجود دارد لطفا در بخش نظر و سوال فنی سوال خود را درج نمایید. همچنین پس از دریافت سفارش با آپلود تصاویر کالا و ثبت نظر، سایر مشتریان را در انتخاب و خرید آنلاین یاری نمایید. در صورتی که کالای مورد نظر خود را در این دسته بندی نمی یابید، کافی است بخشی از نام آنرا در نوار جستجوی سایت تایپ کنید و یا توسط دسته بندی های بالای سایت ، کالای مورد نظر خود را بیابید
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)