منو
سبد شما

ریموت کنترل و درایور LED RGB - مادون قرمز - 24 کلید - درایور آدامسی

ریموت کنترل و درایور LED RGB - مادون قرمز - 24 کلید - درایور آدامسی LED
ریموت کنترل و درایور LED RGB - مادون قرمز - 24 کلید - درایور آدامسی
650,000ریال
  • موجودی: در انبار
  • MODEL: MINI LED RGB CONTROL UNIT WITH 24KEY IR REMOTE CONTROLLER

ریموت کنترل و درایور LED SMD RGB - مادون قرمز - 24 کلید - درایور آدامسی در مجموعه LED

کنترل رنگ و افکت های ال ای دی های نواری و شاخه ای و همچنین بلوکی rgb نیازمند داشتن یک درایور (راه انداز) مناسب می باشد.درایور مناسب لازم است در درجه اول امکان کار در ولتاژ مجموعه ال ای دی را داشته باشد و به جز آن جریان خروجی آن بیشتر از جریان مصرفی مجموعه ال ای دی باشد. البته بوسیله آمپلی فایر RGB میتوان جریان های بالاتر را نیز پشتیبانی نماید.

ریموت کنترل این محصول که بصورت مادون قرمز ارتباط بی سیمی و کنترل ال ای دی را فراهم میکند، تقریبا کلیه افکت های لازم را داراست. بوسیله این ریموت شما میتوانید نوار اس ام دی را خاموش/روشن نمایید، نوار را روی هریک از 16 رنگ مشخص شده بر روی ریموت فیکس نمایید، مثلا ریسه بصورت ثابت سبز شود و هر زمان که خواستید با ریموت رنگ آنرا تغییر دهید، در این مد امکان تنظیم شدت نور هم وجود دارد. و یا ریسه را با افکت های مختلف چشمک زدن تنظیم نمایید(چشمک زن معمولی – چشمک زن آرام FADE – فلاشری ) همچنین امکان کنترل سرعت چشمک زن در این مد وجود دارد

ویژگی ها:

  • سایز کوچک درایور که امکان نصب در هر مکانی را فراهم میکند
  • جریان خروجی 6 آمپر
  • قابلیت اجراع انواع فلاشر و دیمر بر روی ال ای دی های rgb
  • فرستنده مادون قرمز

طریقه اتصال صحیح یا نصب درایور ال ای دی RGB:

ابتدای ریسه نواری RGB را به خروجی درایور متصل نمایید. اطمینان حاصل کنید که اتصال بصورت صحیح انجام شود. ال ای دی های RGB چهار سیمه هستند. سه سیم مربوط به رنگ های R قرمز – G سبز – B آبی  و یک سیم هم مربوط به مثبت مشترک آنها می باشد . معمولا این سیم مشترک در روی ریسه با سیم سیاه یا سفید مشخص شده است و سه سیم دیگر رنگی می باشند(همون رنگ های خودشون)، به جز این، یک نماد مثلی کوچک هم روی سوکت ریسه ها حک شده که همین سر مشترک را مشخص مینماید. در خروجی درایور نیز همین نماد مثلی شکل وجود دارد. هنگام اتصال سوکت ها را بصورتی متصل کنید که این دو مثلث مقابل هم قرار گیرند(به هم وصل شوند)

آداپتور (منبع تغذیه سویچینگ) را به ورودی درایور متصل کنید. ولتاژ آداپتور باید همان ولتاژ ریسه RGB باشد(معمولا 12 ولتی) و جریان آن حداقل 20% بیشتر از جریام مصرفی ال ای دی – دسته بندی آداپتور ها و سوئیچینگ های 12 ولت

ریموت کنترل دستگاه توسط باتری سکه ای کار میکند که توسط شرکت سازنده داخل آن قرار گرفته است. لازم است پیش از استفاده طلق روی باتری رو از محل خود خارج کنید تا ریموت کار کند. با توجه به اینکه ممکن است زمان زیادی از نصب این باتری گذشته باشد پیشنهاد میکنیم یک باتری نو تهیه و در داخل ریموت قرار دهید.


روش پروگرم مجدد ریموت های مادون قرمز 24 کلید یا 44 کلید :

مثلا ممکن است دکمه قرمز و آبی جابجا شده باشد

روش ریست کردن و مجدد پروگرم کردن این ریموت ها بصورت ذیل است:

  1. شاستی قرمز را یک بار فشار دهید. ریموت در مد قرمز قرار گیرد
  2. شستی Off را فشار دهید. ریموت خاموش شود
  3. اگر ریموت شما 24 کلید هست شستی SMOOTH را فشار دهید. اگر ریموت 44 کلید دارید، شستی FADE7 را فشار دهید. (شستی پایین سمت راست)
  4. شستی روشن را فشار دهید

مراحل 2 و 3 و 4 را تا تکرار کنید تا وقتی که ال ای دی شما قرمز روشن شود

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید