منو
سبد شما

ریموت کنترل رادیویی 8 کانال با گیرنده

ریموت کنترل رادیویی 8کانال با گیرنده ریموت کنترل ها
فروخته شده است
ریموت کنترل رادیویی 8 کانال با گیرنده
  • موجودی: فروخته شده است
  • MODEL: 8CH REMOTE CONTROLLER & RECEIVER

گزینه های در دسترس

ریموت کنترل رادیویی 8 کانال با گیرنده | ریموت هشت خروجی جهت کنترل 8 وسیله برقی بصورت مجزا

گیرنده (رسیور) این دستگاه قابل برنامه ریزی بوده و قابلیت عملکرد بصورت لحظه ای و دائم و فلیپ فلاپ را دارا می باشد. همچنین بر روی گیرنده 8 عدد رله و 8 عدد ترمینال نصب گردیده است که امکان وصل کردن هر نوع وسیله برقی ( تا ولتاژ 220 ولت) را به کاربر می دهد. همچنین خروجی های NC و NO بر روی آن تعبیه گردیده که امکان استفاده بصورت کلید نرمال باز و نرمال بسته را دارد.

ویژگی این ریموت و رسیور این است که میتوان در آن نیمی از کانال ها را بصورت لحظه ای و نیمی دیگر را بصورت فلیپ فلاپ تنظیم نمود.

برد نامی این دستگاه 50متری می باشد. ولی رسیدن به این برد نیازمند نصب آنتن مناسب، قرار گرفتن فرستنده و گیرنده در مقابل یکدیگر(بدون مانع)، عدم وجود سیگنال های رادیویی، پایین بودن رطوبت و و و می باشد.

در واقع این ریموت همان برد حدود 20 متری را در عمل ارائه میکند که بر روی اکثر ریموت های اتومبیل و دربهای پارکینگی معمول در بازار وجود دارد

در صورت نیاز به بردهای بالاتر میتوانید از ریموت با برد نامی 2 کیلومتر استفاده نمایید که در عمل حدود 400 متر را ساپورت می نماید

در صورتی که نیاز به ریموت یدکی می باشید میتوانید در قسمت قطعات یدکی ریموت یدک نیز تهیه نمایید.

گیرنده مدل ZK8PC-DC از یک باکس ABS با کیفیت بالا و طراحی مناسب می باشد. در دو طرف باکس ترمینال های دسترسی به رله های خروجی در نظر گرفته شده و برای اتصال با خروجی نیازی به باز کردن درب باکس ندارید. همچنین امکان دسترسی به ترمینال تغذیه (ورودی) گیرنده و همچنین تک سوییچ جهت لرن کردن گیرنده بدون باز شدن درب گیرنده وجود دارد. رله های بکار رفته روی گیرنده امکان خاموش و روشن کردن انواع بارهای مستقیم و متناوب تا جریان ده آمپر را دارند. بنا براین با استفاده از این مجموعه شما امنکان خاموش و روشن کردن لوارم با برق شهری و یا مصرف کننده های DC مانند ال ای دی و امثال آن را خواهید داشت. خروجی ها شامل پایه NC و NO و COM بوده تا بتوانید هر دو نوع خروجی نرمالی کلوز و نرمالی اوپن را داشته باشید. تغذیه خود گیرنده ولتاژ مستقیم 12 الی 48 ولت مستقیم است.

کالا فاقد باتری می باشد و (یا نیازمند تعویض است)

ریموت ارسال شده قابل کد بندی هست و در صورت کدبندی امکان تداخل با سایر ریموت ها وجود ندارد.

جهت کدینگ ریموت(عدم تداخل با سایر ریموتها):

1) باتری ریموت را خارج و پیچ های پشت قاب ریموت را باز نمایید
2) برد ریموت را به آهستگی خارج نموده و پشت برد را مشاهده نمایید. یک عدد آی سی PT22xx بر روی برد وجود دارد که 8عدد از پایه های آن که کد ریموت را تعیین میکنند لحیم نشده اند. هر یک از این 8 پایه میتواند 3 وضعیت مختلف داشته باشد. وضعیت اول لحیم شدن پایه به سمت L، وضعیت دوم لحیم شدن به سمت H، و وضعیت سوم عدم اتصال پایه می باشد.
3) برد را بر روی جای خود قرار داده و ریموت را ببندید
 
جهت برنامه ریزی اولیه ریموت:
1) ولتاژ تغذیه را به ترمینال مربوطه با در نظر گرفتن پلاریته (مثبت و منفی) اعمال نمایید
2) سپس توسط تک سوییچ روی گیرنده حافظه آنرا پاک نمایید - 20 ثانیه تک سوییچ را نگه دارید. بدین ترتیب گیرنده با هیچ ریموتی کار نمیکند
3) توسط یکی از کلیدهای روی ریموت گیرنده را لرن کنین. تک سوییچ روی گیرنده را یک ثانیه فشار دهید و سپس یکی از کلیدهای روی ریموت را بزنید.
کلید 1 عملکرد لحظه ای - کلید 2 عملکرد فلیپ فلاپ - کلید 3 عملکرد دائم - کلید 4 نیمی از رله ها فلیپ فلاپ و نیمی دیگر لحظه ای

همکاران بخش فروش آماده پاسخگویی به سوالات فنی و همچنین هماهنگی جهت تست برد این محصول در حضور شما هستند

خصوصیات عملکردی
ولتاژ ورودی/تغذیه 12 ولت مستقیم
نوع تغذیه / کانکتور تغذیه ترمینال روبردی
خصوصیات عمومی
کاربری کنترلر صنعتی|برق صنعتی|کنترل از راه دور
سطح تخصص لازم نیمه حرفه ای|حرفه ای
کشور سازنده چین
بنچ مارک خوب
استاندارد و تاییده ها ندارد
گارانتی و خدمات پس از فروش ندارد

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

لوازم جانبی یا اقلام یدکی پیشنهادی مناسب این محصول