منو
سبد شما

ربات برنامه پذیر - NPR142

ربات برنامه پذیر - NPR142 کیت های رباتیک
ربات برنامه پذیر - NPR142
16,500,000ریال

گزینه های در دسترس

ربات برنامه پذیر - NPR142 در مجموعه کیت های رباتیک

یک ربات فوق العاده برای افرادی که دوست دارند خودشان برنامه رباتشان را بنویسند.
توسط این ربات شما می توانید بدون نیاز به پروگرامر و یا یادگیری نرم افزارهای تخصصی الکترونیک بهترین برنامه های ربات را خودتان بنویسید و از آن لذت ببرید. شما در یک محیط ساده و روان ، برنامه خود را با کمک نرم افزار مخصوص همراه ربات ایجاد نموده و تنها توسط یک کابل USB آن را به سخت افزار ربات منتقل می نمایید . حالا ربات برنامه نوشته شده توسط شما را اجرا می نماید.

این ربات مجهز به LCD کاراکتری ، جهت نماش پیام های مورد نظر شما روی آن و مجهز به دو عدد فتوسل برای ساخت ربات تعقیب نور و مجهز به پنج عدد سنسور IR (مادون قرمز) جهت ساخت ربات تعقیب خط و مجهز به دو عدد میکرو سوئیچ جهت ساخت ربات حل ماز و بسیاری امکانات دیگر می باشد.

مجموعه پیش رو یک ربات چند کاربرده با امکان تغییر برنامه آن توسط کاربر می باشد.البته اولین شرط ربات بودن هر سیستم مکاترونیکی دارای حرکت ، برنامه پذیر بودن آن می باشد ، ولی علت اینکه ما نام " ربات برنامه پذیر "  را برای این مجموعه انتخاب نمودیم تفاوت اساسی این ربات با سایر محصولات ما در روش برنامه ریزی آن بود ، در این ربات برای نوشتن برنامه نیازی به استفاده از پروگرامر و اطلاعات تخصصی در زمینه میکروکنترلرها  نیست و برنامه ریزی ربات در یک محیط برنامه نویسی بسیار زیبا و ساده ویژوال(بصری) صورت می گیرد.

ربات NPR142 یک ربات آموزشی برای دانش آموزان و دانشجویان الکترونیک می باشد. این ربات از اجزای مختلف مکانیکی و الکترونیکی تشکیل شده است که با سرهم کردن این قطعات، ربات شما ساخته می شود. سپس برنامه ربات در برنامه مخصوص آن در کامپیوتر نوشته شده و به وسیله کابل رابط USB به ربات منتقل می شود. با استفاده از نرم افزار ربات NPR142 می توانید برنامه های مختلفي برای ربات خود بنويسيد و با استفاده از پورت USB کامپيوتر آن را برنامه ریزی نمایید. سپس کابل را از ربات جدا نموده و ربات را در هر جایی که می خواهید روشن نموده تا برنامه نوشته شده شما را اجرا نماید. همچنین می توانید برنامه های نوشته شده خود را ذخیره نموده و یا از برنامه های کمکی موجود در سی دی ربات استفاده نمایید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
برچسب ها: مسیر یاب , ماز , روبات , رباتیک ,