منو
سبد شما

قیمت و خرید انواع تریستور و ترایاک

تریستور یا SCR یک یکسوساز کنترل شده سیلیکونی می‌باشد که عمل سوئیچینگ و یکسوسازی را انجام می‌دهد. این المان چهار لایه متشکل از سه پیوند PN و سه پایه گیت، آند و کاتد می‌باشد. در حالت خاموش مانند یک کلید باز عمل می‌کند. با اعمال ولتاژ به پایه گیت، تریستور روشن شده و مانند یک دیود عمل می‌کند. تریستورها مانند یکسو کننده های نیم موج عمل کرده و نیمی از توان را به بار منتقل می‌کنند

برای انتقال تمام توان از ترایاک ها استفاده می‌شود. ترایاک مانند تریستور دارای سه پایه گیت (جهت کنترل)، آند و کاتد می‌باشد با این تفاوت که یک المان هدایت دو طرفه است. ساختار آن ها مانند دو تریستور است که در حالت موازی و در جهت عکس به هم متصل شده‌اند و دارای یک گیت مشترک هستند.

فروشگاه اینترنتی مکاترونیک مرکز پخش و فروش آنلاین انواع تریستور و ترایاک بوده و در این دسته بندی می توانید مدل های مختلفی از تریستور و ترایاک مانند: TB151-50 تریستور فست پیچی روسی استوک, ترایاک BTA16 اصلی و اورجینال, ترایاک BT139 درجه دو, ترایاک BTB16, ترایاک BTA40 درجه دو, ترایاک BTA12, ترایاک BTA24 اصلی و اورجینال, ترایاک BTA24 درجه دو, ترایاک BT139 اصلی و اورجینال, ترایاک BTA40 اورجینال را به همراه قیمت به روز مشاهده نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاهده قیمت تریستور و ترایاک با تخفیف های مناسب در سایت ثبت نام نمایید.

نمایش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)