منو
سبد شما

قیمت و خرید انواع اپتو الکترونیک

فروشگاه اینترنتی مکاترونیک مرکز پخش و فروش آنلاین انواع اپتو الکترونیک بوده و در این دسته بندی می توانید مدل های مختلفی از اپتو الکترونیک مانند: گیرنده مادون قرمز 3 میلیمتر, ماژول لیزر KY-008 *, گیرنده مادون قرمز 5 میلیمتر, اپتوکانتر S5X, سنسور مادون قرمز ST188, گیرنده مادون قرمز TSOP1738SB1 | HS0038, اپتوکانتر ITR-H-0112, لیزر کراس 5 میلی وات قرمز, اپتوکانتر ITR-H-0109, سنسور مادون قرمز TCRT5000 را به همراه قیمت به روز مشاهده نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاهده قیمت اپتو الکترونیک با تخفیف های مناسب در سایت ثبت نام نمایید.
با توجه به ویژگی های مدل های مختلف اپتو الکترونیک جهت خرید آنلاین اپتو الکترونیک در فروشگاه مکاترونیک پیشنهاد میکنیم روی کالای مورد نظر خود کلیک نموده و با مطالعه توضیحات و خصوصیات هر یک از اپتو الکترونیک ها نسبت به خرید آن اقدام نمایید.
در صورتی که پیش از خرید اپتو الکترونیک سوال فنی وجود دارد لطفا در بخش نظر و سوال فنی سوال خود را درج نمایید. همچنین پس از دریافت سفارش با آپلود تصاویر کالا و ثبت نظر، سایر مشتریان را در انتخاب و خرید آنلاین یاری نمایید. در صورتی که کالای مورد نظر خود را در این دسته بندی نمی یابید، کافی است بخشی از نام آن را در نوار جستجوی سایت تایپ کنید و یا توسط دسته بندی های بالای سایت ، کالای مورد نظر خود را بیابید.
نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)