منو
سبد شما

قیمت و خرید انواع آنتن

فروشگاه اینترنتی مکاترونیک مرکز پخش و فروش آنلاین انواع آنتن بوده و در این دسته بندی می توانید مدل های مختلفی از آنتن مانند: آنتن GSM رومیزی 20 سانتی متری, آنتن 2DB 2.4GHz مادگی, آنتن بردی GSM 2.4GHz, آنتن اکتیو جی پی اس GPS سه متری با سوکت SMA نری, آنتن فنری 315 مگا هرتز, آنتن GSM رومیزی 10 سانتی متری, آنتن فنری جی اس ام, آنتن 433MHz رایت, آنتن 2DB 2.4GHz نری, آنتن 5DB 2.4GHz را به همراه قیمت به روز مشاهده نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاهده قیمت آنتن با تخفیف های مناسب در سایت ثبت نام نمایید.
با توجه به ویژگی های مدل های مختلف آنتن جهت خرید آنلاین آنتن در فروشگاه مکاترونیک پیشنهاد میکنیم روی کالای مورد نظر خود کلیک نموده و با مطالعه توضیحات و خصوصیات هر یک از آنتن ها نسبت به خرید آن اقدام نمایید.
در صورتی که پیش از خرید آنتن سوال فنی وجود دارد لطفا در بخش نظر و سوال فنی سوال خود را درج نمایید. همچنین پس از دریافت سفارش با آپلود تصاویر کالا و ثبت نظر، سایر مشتریان را در انتخاب و خرید آنلاین یاری نمایید. در صورتی که کالای مورد نظر خود را در این دسته بندی نمی یابید، کافی است بخشی از نام آن را در نوار جستجوی سایت تایپ کنید و یا توسط دسته بندی های بالای سایت ، کالای مورد نظر خود را بیابید.
نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)