تایمر برنامه پذیر XY-WJ01 ماژول الکترونیکی

تایمر برنامه پذیر XY-WJ01 با نمایشگر LCD

یک تایمر با قابلیت برنامه ریزی توسط کاربر، ویژگی اصلی این تایمر، قابلیت های فراوان آن است که میتواند تقریبا بیشتر نیازها و کاربری ها به تایمرهای مختلف را پاسخ دهد ولی مانند هر دیوایس الکترونیکی که قابلیت های زیادی داشته باشد، راه اندازی و پروگرم کردن آن ممکن است برای اولین بار نیاز به کمی حوصله و دقت دارد. دیتاشیت این محصول جهت مطالعه پیش از خرید ، در سربرگ دیتاشیت قابل مشاهده و دانلود است. با این حال خلاصه ای از قابلیت های این تایمر به شرح ذیل می باشد:

 • ولتاژ کاری این تایمر 6 الی 30 ولت مستقیم است. بنابراین لازم است یک آداپتور برای آن تهیه نمایید. اصولا مدارات کنترلی که با آداپتور کار میکنند چند ویژگی مهم دارند، اولا در صورت استفاده از آداپتور مناسب، نویز محیط و برق شهر روی آنها تاثیری ندارد و در برابر نوسانات برق شهری نیز دچار آسیب نمیشوند(اصولا آداپتورها در برابر نوسان دوام بیشتری نسبت به دستگاه های الکترونیکی 220 ولتی دارند) دوما میتوان به راحتی آنها را به منابع تغذیه مختلفی مانند ups و سیستم های سولار و برق خودرو و باتری های خشک یا لیتیومی نیز وصل کرد.
 • مدهای مختلف عمکلرد تایمر – این تایمر چندین مد مختلف عمکلردی دارد و در داقع یک تایمر چند منظوره است. از این تایمر میتوان به عنوات تایمر تاخیر در قطع (یا وصل) و همچنین تایمر تکرارکننده و تریگر تایمر که با استفاده از تریگر(تحریک) سطح بالا high level یا سطح پایین low level استفاده کرد
 • مصرف بسیار پایین تایمر – جریان مصرفی این تایمر 50 میلی آمپر می باشد که در حالت idle به 15 میلی آمپر هم کاهش می یابد. تایمر پس از 5 دقیقه عدم استفاده به مد sleep میرود تا کمترین مصرف را داشته باشد و فشردن هر یک از کلیدها دوباره فعال میشود. در مدل خواب هم خروجی های تایمر مطابق برنامه در حال کلید زنی هستند
 • طراحی مناسب این تایمر با نمایشگر ال سی دی که داخل یک قاب ABS که قابلیت نصب روی پنل انواع تابلوبرق و باکس تجهیزات کنترلی را دارد. یکی از مهمترین ویژگی های این تایمر می باشد. ابعاد قاب این تایمر حدود 8 در 4 سانتی متر است
 • قابلیت اتصال به سایر تجهیزات کنترلی و دیوایس ها از طریق UART جهت تنظیم تایمر
 • حفاظت در برابر ولتاژ معکوس
 • بازه زمانی گسترده از 0.01 ثانیه تا 9999 دقیقه (یک هفته)
 • رله در خروجی که قابلیت کنترل کلیه وسایل برقی که با برق dc یا ac و تا 250 ولت و حداکثر ده آمپر کار میکنند را دارد.
 • قابلیت برنامه ریزی توسط کلیدهای روی پنل و همچنین در صورت نیاز پیکربندی تنظیمات از طریق رابط UART که در اسمارت هوم و مصارف صنعتی کاربردهای ویژه ای دارد

نحوه اتصال و راه اندازی تایمر XY-WJ01

مطابق تصویر روبرو ولتاژ تغذیه ماژول را با رعایت پلاریته مثبت و منفی به ترمینال V+ و V- متصل نمایید

دو پین دیگر ترمینال  نیز باید همانند یک کلید در مسیر جریان برق مصرف کننده ای قرار گیرد که قصد دارید مطابق زمانبندی آنرا خاموش یا روشن نمایید

مدهای کاری ماژول تایمر XY-WJ01

P0 رله بعد از تحریک به مدت زمان OP وصل بوده و و پس از آن قطع می شود (در صورتی که در زمان روشن بودن سیگنال تحریکی ایجاد شود تاثیری نمی گذارد)

P1 رله بعد از تحریک به مدت زمان OP وصل بوده و پس از آن قطع می شود(در صورتی که در زمان روشن بودن سیگنال تحریکی ایجاد شود تایمر متوقف می شود)

P2 رله بعد از تحریک به مدت زمان OP وصل بوده و پس از آن قطع می شود(در صورتی که در زمان روشن بودن سیگنال تحریکی ایجاد شود تایمر متوقف می شود)

P3 رله برای مدت زمان CL بعد از سیگنال تحریک قطع می ماند و پس از آن وصل می شود

P4 رله به مدت زمان OP وصل و به مدت زمان CL قطع می شود و همینطور در یک حلقه به صورت روشن و خاموش و ریست کردن تایمر ادامه می دهد(در صورت ایجاد سیگنال تحریک تایمر متوقف می شود و رله وضعیت لحظه ای خود را حفظ می کند) تعداد تکرار عملیات فوق با استفاده از پارامتر LOP تعیین می شود. رله بعد از اتمام تعداد LOP به صورت وصل به کار خود ادامه می دهد.

P5 رله به مدت زمان CL بعد از اعمال سیگنال تحریک قطع می ماند و پس از آن به مدت OP وصل می ماند. عملیات فوق به صورت دوره ای تکرار می شود که مانند مد P4 قابلیت تعیین تعداد لوپ از طریق پارامتر LOP ممکن است و با اتمام تعداد LOP رله به صورت وصل به کار خود ادامه می دهد.

P6 رله بدون نیاز به سیگنال تحریک به محض راه اندازی دستگاه به مدت زمان OP وصل می ماند و پس از آن به مدت زمان CL قطع می شود. تعداد تکرار عملیات فوق از طریق پارامتر LOP تعیین شده و بعد از اتمام تعداد تکرار رله در وضعیت قطع به کار ادامه می دهد.

P7 رله بدون نیاز به سیگنال تحریک به محض راه اندازی دستگاه به مدت زمان CL در حالت قطع می ماند و سپس به مدت زمان OP در حالت وصل به کار خود ادامه می دهد. تعداد تکرار به وسیله پارامتر LOP تعیین شده و بعد از اتمام تعداد تکرار رله در وضعیت وصل به کار خود ادامه می دهد.

P8 رله با ایجاد سیگنال تحریک به مدت زمان OP وصل شده و با هر سیگنال تحریک تایمر ریست می شود و رله در حالت وصل به کار خود ادامه می دهد. در صورتی که تا اتمام زمان OP سیگنال تحریک ارسال نشود رله به حالت قطع می رود. در صورت ایجاد سیگنال تحریک دوباره وصل می شود.

P9 رله با ایجاد سیگنال تحریک به مدت زمان CL قطع می ماند و با هر بار ایجاد سیگنال تحریک تایمر ریست می شود و رله در حالت قطع می ماند. درصورتی که تا اتمام زمان CL سیگنالی ارسال نشود رله وصل می شود.

نحوه پروگرام کردن تایمر XY-WJ01

سه پارامتر ذیل برای پروگرم این تایمر در نظر گرفته شده است که هر سه بصورت مستقل از یکدیگر قابل تنظیم هستند

 • پارامتر OP : زمان وصل بودن
 • پارامتر CL : زمان قطع بودن
 • LOOP : تعداد تکرار حلقه تایمر که بین 1 الی 9999 قابل تنظیم است. و با تظیم روی “----” حلقه بی نهایت تعریف میشود
 1. جهت ورود به منوی تنظیمات، شستی SET را نگه دارید
 2. توسط شستی های UP/DOWN بین مدهای کاری مختلف میتوانید سوییچ کنین
 3. با زدن شستی SET مد کاری را انتخاب و وارد تنظیم پارامترهای تایمر میشوید
 4. بوسیله شستی های UP/DOWN مقدار هر پارمتر را میتوان تغییر داد و با زدن شستی SET منوی تایمر به پارامتر بعدی خواهد رفت
 5. در مرحله تنظیم OP/CL با زدن BUTTON میتوان واحد زمانسنجی تایمر را بین گزینه های 1s/0.1s/0.01s/1min انتخاب کرد
 6. پس از تنظیم کلیه پارامترها با نگه داشتن شستی SET کلیه موارد ذخیره خواهد شد و با خاموش شدن برق نیز در حافظه تایمر می ماند 

خدمات پس از فروش:

این کالا خدمات پس از فروش و امکان مرجوعی ندارد و مهلت بازگشت آن منوط به پلمپ بسته بندی می باشد. بنابراین، پیش از باز کردن بسته بندی آن لازم است ابتدا بصورت ظاهری آنرا بررسی نمایید و در صورت سلامت ظاهری ، پلمپ را باز و استفاده نمایید.

مستحضر باشید سازنده کالا شرایط تعمیر و خدمات پس از فروش ارائه نداده است و بنابراین فروشگاه نیز نمیتواند در این خصوص سرویس خاصی ارائه نماید.

همچنین در صورتی که قصد خرید عمده از این کالا را دارید پیشنهاد میگردد تعدادی نمونه خریداری و کیفیت آنرا با توجه به نیاز خود بررسی نمایید و سپس اقدام به خرید عمده نمایید. پس از رسیدن محموله نیز ، بسته بندی هر کدام را بصورت جداگانه و تکی باز نموده و تست کنین و در صورتی که مورد تایید شما قرار نگرفته ، از باز کردن بقیه اقلام خودداری نموده و مطابق فرایند استرداد کالا، اقلام پلمپ را استرداد نمایید.

در صورت انتخاب گزینه تست: کالا پیش از ارسال توسط فروشگاه تست اولیه میگردد، یعنی صرفا ولتاژ ورودی اعمال شده و خروجی آن کنترل میگردد و به این ترتیب سلامت کالا کنترل میشود ولی همچنان کالا فاقد گارانتی و خدمات پس از فروش است.

 

خصوصیات ظاهری
ابعادطول: 79mm عرض: 44mm ارتفاع: 26mm
بسته بندینایلون
خصوصیات عمومی
کاربریکنترلر نیمه صنعتی|تایمر
سطح تخصص لازمحرفه ای
کشور سازندهچین
بنچ مارکخوب
استاندارد و تاییده هاندارد
گارانتی و خدمات پس از فروشندارد

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

تایمر برنامه پذیر XY-WJ01

این کالا پیش از ارسال توسط فروشگاه تست میگردد

کالا از داخل بسته بندی خارج و بصورت ظاهری و عملکردی کنترل و تست می گردد

کالای الکترونیکی حساس و فاقد امکان مرجوعی

این کالا مطابق قوانین سایت مرجوعی ندارد

 • بازدیدها: 4924
 • مدل کالا: XY-WJ01 PROGRAMMABLE TIMER MODULE
 • موجودی: 1 و در آستانه اتمام
 • 3,000,000ریال
 • 5 یا بیشتر 2,940,000ریال
 • 25 یا بیشتر 2,865,000ریال

گزینه های موجود

از قیمت راضی هستید؟
اشتراک گذاری

ارسال رایگان

تهران و قزوین بالای 500 هزار و سایر شهرها بالای 1 میلیون تومان مطابق شرایط ارسال

% تخفیف های ویژه % برای مشتریان ویژه

نحوه فعال کردن برای اساتید دانشجویان متخصصین و همکاران

ارسال فوری با تخفیف مکاترونیک در هزینه حمل

کاهش هزینه حمل در روش اسنپ و تیپاکس

ده روز مهلت پشیمانی برای کلیه سفارشات

مطابق قوانین سایت قبل از باز کردن بسته بندی کالا

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.