فروشگاه مکاترونیک از تاریخ 27 اسفند لغایت 17 فروردین ماه تعطیل می باشد و سفارشات ثبت شده در این بازه زمانی به ترتیب الویت زمان ثبت سفارش از تاریخ 18 الی 20 فروردین ماه ارسال میگردند

Delivery Information فروشگاه مکاترونیک

 

لطفا قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایید، استفاده از امکانات فروشگاه به معنی پذیرش کلیه قوانین میباشد.

 

 • سفارش هایی که تا ساعت 12 ظهر نهایی شده باشند در همان روز پردازش و آماده تحویل به واحد حمل می باشند.سفارش های پس از این ساعت بسته به ترافیک سفارشات در همان روز و یا روز کاری بعد پردازش می شوند. پنج شنبه ها و جمعه ها و تعطیلات رسمی روز کاری محسوب نمیشوند
 • معمولا آماده سازی سفارش های موردی(یک الی سه کالا) حدود یک الی سه ساعت زمان میبرد. پس از ثبت و پرداخت سفارش توسط مشتری، فاکتور به انبار منتقل میشود و در انبار سفارش ها بر اساس زمان ثبت سفارش جمع آوری می شوند.
 • آماده سازی سفارشهای بیشتر از ده کالا ممکن است با یک روز کاری تاخیر ارسال شوند.
 • برخی کالاهای فروشگاه دارای امتیاز ارسال رایگان هستند. تنها در صورتی سبد خرید مشمول ارسال رایگان میگردد که کلیه کالاهای سبد مشمول ارسال رایگان باشند. در این حالت در روش های حمل در صفحه تسویه حساب گزینه ارسال رایگان قابل مشاهده و انتخاب خواهد بود.بنابراین ارسال رایگان تنها در صورتی که در گزینه های حمل آنرا مشاهده و انتخاب نمایید صورت میگیرد. همچنین در صورتی که روش حمل ارسال رایگان را انتخاب نموده اید انتخاب روش حمل با فروشگاه خواهد بود(اصولا پست سفارشی). لطفا در صورتی که برای دریافت کالا تعجیل دارید و یا روش حمل خاصی مدنظر شماست این گزینه را انتخاب ننمایید. عدم مشاهده گزینه ارسال رایگان و یا عدم انتخاب این گزینه از سوی مشتری به معنای عدم ارسال رایگان سفارش می باشد.


مشتریان تهران:

لطفا توجه فرمایید کلیه کالاها در انبار فروشگاه هستند امکان تحویل در انبار وجود ندارد. بنابراین جهت خرید و یا تحویل کالا مراجعه نکنید و از روشهای ارسال استفاده نمایید.(خرید و تحویل حضوری نداریم)

• پیک موتوری – الوپیک

تحویل فوری(فاکتور تا 3 کالا) سفارش توسط پیک موتوری

پرداخت هزینه حمل بصورت پس کرایه (هنگام دریافت کالا)

میزان هزینه پیک مطابق تعرفه دفتر پیک موتوری و با هماهنگی مشتری خواهد بود. سعی میکنیم از الوپیک و اسنپ استفاده کنیم

پیگیری برای این سفارش ها را به بعد از 3 ساعت کاری از زمان سفارش موکول نمایید

 

• تحویل در فروشگاه های محدوده پل حافظ:

ذات یک فروشگاه اینترنتی امکان خرید آنلاین و ارسال سفارش می باشد. با این وجود با توجه به درخواست برخی از مشتریان مبنی بر اینکه لازم است جهت خرید برخی کالاهای دیگر به محدوده پل حافظ مراجعه نمایند این روش در نظر گرفته شده است و در آن سفارش شما به آدرس فروشگاه فیزیکی که در محدوده پل حافظ قرار دارد ارسال میگردد. این سرویس رایگان بوده و شامل محدوده فروشگاه های پاساژ توکل تا خیابان سی تیر می باشد. در این روش مشتری می بایست نام و آدرس و شماره تماس فروشگاه را هنگام ثبت خرید در باکس توضیحات دقیق مشخص نماید. زمان تحویل سفارش به فروشگاه مورد نظر یک روز کاری می باشد.

پیک تجمیعی

به منظور کاهش هزینه های حمل، بویژه برای مشتریان محترمی که حجم خرید کمی دارند و ممکن است هزینه حمل پیک موتوری اختصاصی برای ایشان به صرفه نباشد این گزینه پیش بینی گردیده است. در این روش کلیه سفارشات مشتریان تجمیع گردیده و یک روز پس از تحویل به شرکت حمل توسط پیک موتوری توزیع میگردد. بنابراین زمان دقیق تحویل مشخص نمی باشد (ساعت تحویل در ساعات اداری خواهد بود)

 • هزینه حمل: تا 2 کیلوگرم 6000 تومان (به ازای هر کیلوگرم وزن بیشتر از دو کیلو مبلغ 1000 تومان اضافه میگردد)
 • زمان تحویل: یک روز پس از تحویل سفارش به شرکت حمل (زمان تحویل سفارش)

مشتریان شهرستان:

ارسال توسط تیپاکس

پرداخت هزینه حمل بصورت پس کرایه (هنگام دریافت کالا)

هزینه ها مطابق تعرفه شرکت تیپاکس اخذ میگردد. حداقل هزینه تیپاکس 150000ریال برای بسته های کمتر از 4 کیلوگرم است

تحویل به شهرهای نزدیک یک روزه و شهرهای دور 2 روزه می باشد

صفحه لیست شعب تیپاکس

شرکت تیپاکس ارسال محموله های سه بسته و بیشتر را در قالب یک بارنامه در نظر میگیرد و برای محموله های کمتر از سه بسته مشتری مجبور به پرداخت هزینه مضاعف خواهد شد. بنابراین پیشنهاد میکنیم در این حالت ها روش هایی مانند باربری را انتخاب نمایید

• حمل و نقل اکونومیک

این روش حمل جهت ارسال خریدهای عمده و ارسال بارهای سنگین به شهرستان درنظر گرفته شده است. در این روش  هزینه ارسال هر بسته تا 10 کیلوگرم مبلغ 10000 تومان می باشد. زمان تحویل این سفارشات حدود 3 الی 4 روز کاری پس از مرحله بسته بندی و آماده سازی می باشد.توزیع در ساعات اداری و بر اساس آدرس و کدپستی مشتری صورت میگیرد و در صورت درج آدرس اشتباه محموله مرجوع و نیاز به پرداخت مجدد هزینه حمل می باشد.

هزینه حمل برای وزن 0 الی 10 کیلوگرم: 10000تومان

هزینه حمل برای وزن 10 الی 20 کیلوگرم: 20000تومان

 

• باربری موردنظر مشتری

پرداخت هزینه حمل بصورت پس کرایه (هنگام دریافت کالا)

مبلغ 120000 ریال بابت انتقال محموله از انبار فروشگاه به باربری مورد نظر مشتری به فاکتور اضافه میگردد

این گزینه برای مشتریانی که بصورت عمده خرید میکنند و یا در شهرهایی ساکن هستند که باربری های محدودی دارند پیشنهاد میگردد. در صورت انتخاب این گزینه نام باربری مورد نظر خود را به همراه تلفن دفتر تهران باربری در باکس توضیحات در صفحه تسویه حساب درج کنید.

 

• ترمینال اتوبوسرانی

پرداخت هزینه حمل بصورت پس کرایه (هنگام دریافت کالا)

مبلغ 130000 ریال بابت انتقال محموله از انبار فروشگاه به ترمینال به فاکتور اضافه میگردد.

 

با توجه به تعدد تعاونی ها و عدم وجود یک دستورالعمل یکسان برای آنها لازم است مشتری شرایط ارسال را با تعاونی شهر خود هماهنگ نماید. هزینه های این نوع ارسال عموما بالاتر از سایر روش ها می باشد. در صورتی که امکان ارسال کالا با سایر روش ها وجود دارد استفاده از ترمینال اتوبوسرانی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.در صورت انتخاب این گزینه نام ترمینال و شماره تعاونی مورد نظر خود را در باکس توضیحات در صفحه تسویه حساب درج کنید.

 

• ارسال هوایی

به منظور تسریع در فرایند ارسال به شهر کیش گزینه ارسال هوایی برای مشتریان ساکن در این شهرستان پیش بینی گردیده است.

تحویل فوری درب منزل بدون پرداخت هزینه شهری

پرداخت هزینه حمل بصورت پس کرایه (هنگام دریافت کالا)

تحویل درب منزل + هزینه پایین + ارسال سریع ویژگی این نوع روش حمل می باشد

 

• پست پیشتاز

زمان تحویل در این روش حدود 2 روز کاری بوده و وابسته به عملکرد شرکت پست می باشد. با توجه به ساعت کاری شرکت پست ممکن است سفارش یک روز پس از ثبت، تحویل شرکت پست گردد. مستحضر باشین سفارشات پستی ظهر هر روز از دفاتر پست جمع آوری میگردند بنابراین باید سفارش را قبل از ساعت 12 به شرکت پست برسانیم. پیگیری برای این سفارش ها(دریافت کد رهگیری) را به بعد از 2 روز کاری از زمان سفارش موکول نمایید

با توجه به اینکه ارسال برخی از کالاهای شکستنی توسط شرکت پست به سختی امکانپذیر می باشد ممکن است واحد فروش در صورت عدم امکان ارسال، با هماهنگی مشتری، نحوه ارسال را تغییر دهد.

 

• پست سفارشی

زمان تحویل در این روش حدود 4 روز کاری بوده و وابسته به عملکرد شرکت پست می باشد.

با توجه به اینکه ارسال برخی از کالاهای شکستنی توسط شرکت پست به سختی امکانپذیر می باشد ممکن است واحد فروش در صورت عدم امکان ارسال، با هماهنگی مشتری، نحوه ارسال را تغییر دهد.

 در شرایطی که نیاز به دریافت سفارش بصورت فوری دارید گزینه پست سفارشی را انتخاب ننمایید. پیگیری برای این سفارش ها(دریافت کد رهگیری) را به بعد از 4 روز کاری از زمان سفارش موکول نمایید

 

ارسال رایگان

شرایط:

 1. جمع فاکتور بیشتر از 250000تومان باشد
 2. مشتری در صفحه تسویه حساب و در قسمت روش های حمل این گزینه را مشاهده و انتخاب نماید
 3. برخی کالاهای حجیم و شکستنی باعث غیر فعال شدن گزینه ارسال رایگان میگردند

در این حالت روش ارسال به انتخاب فروشگاه(اصولا پست سفارشی) و با توجه به نوع اقلام سفارش و همچنین شهر مشتری صورت میگیرد. در مراکز استان ها سفارش تا درب منزل و در سایر شهرستان ها ارسال تا شهرستان مربوطه رایگان خواهد بود. در صورت کنسلی و یا عودت سفارشی که بصورت رایگان ارسال گردیده است، هزینه های رفت و برگشت سفارش از حساب مشتری کسر خواهد گردید. 

 پیگیری برای این سفارش ها(دریافت کد رهگیری) را به بعد از 4 روز کاری از زمان ثبت سفارش موکول نمایید

 


  در کلیه موارد فوق مسئولیت ارسال صحیح کالا به عهده شرکت های حمل و نقل می باشد، ولی در صورت تمایل مشتری میتوان با پرداخت هزینه بیمه و انتخاب گزینه ارسال با پست پیشتاز از سلامت ارسال کالا اطمینان پیدا نمود. در صورت نیاز میتوانید قبل از انجام خرید با تماس با فروشگاه از هزینه ارسال کالا اطلاع یابید

   

  جهت تماس با فروشگاه لطفا از طریق راه های ارتباطی ذیل به ترتیب الویت استفاده نمایید:

  • چت آنلاین
  • فرم تماس با ما
  • ارسال ایمیل به آدرس mclcshop@gmail.com
  • تلفن 21-667235420 تلفکس 021-66724693
  The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.